Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Przygotujemy treści na Twoją stronę internetową

Przygotujemy treści na Twoją stronę internetową - Wrocław

Numer: 199097
Data dodania:
11 09 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie pomogą każdej firmie! Przygotujemy profesjonalne do sklepów internetowych, jak i zewnętrznych serwisów. Nasze treści optymalizujemy dla wyszukiwarki Google, dzięki temu są bardziej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Od 2013 roku wspieramy e-commerce, tworząc inspirujące treści. Począwszy od komunikacji marki, przez opisy produktów i kategorii dla e-sklepów - te liczymy już w setkach tysięcy. Pracujemy dla sklepów internetowych z różnych branży, m.in. technicznej, oświetleniowej czy elektrycznej.
Według nas słowa w branży e-commerce mają ogromną moc! Dobrze skonstruowane teksty i opisy wzbogacone w słowa i frazy kluczowe sprzedają produkty, przyciągają nowych Klientów i wzmacniają lojalność tych stałych.

Jak możemy Państwu pomóc?
- strategia content marketingowa dla e-sklepów - przemyślane działania pozwolą zaprezentować Państwa ofertę tak, aby była widoczna i atrakcyjna dla Klienta.
- storytelling dla e-commerce - każda marka ma jakąś historię, którą warto opowiedzieć, aby wzbudzić emocje i stworzyć długotrwałe relacje z Klientem.
- content w językach obcych dla e-sklepu - pracują dla nas copywriterzy i native speakerzy z różnych krajów, tworząc treści m.in. w języku angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim, chorwackim, słoweńskim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki.
- treści eksperckie dla branży e-commerce - przygotujemy treści, które w ciekawy i merytoryczny sposób zaprezentują ofertę dostępną na Państwa platformie sprzedażowej.

Jeśli mają Państwo pytania o content marketing dla branży e-commerce i potrzebują wsparcia w tworzeniu treści, które przyciągną Klientów - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź naszą agencję PR i napisz do nas
tel. 71 759 11 40 / biuro@letpr.pl

https://multicontent.pl/kontakt/


Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Przygotujemy treści na Twoją stronę internetowąWojewództwo: dolnośląskie (Wrocław)
Przygotujemy treści na Twoją stronę internetową717591140
Przygotujemy treści na Twoją stronę internetową
Przygotujemy treści na Twoją stronę internetowąhttps://multicontent.pl/
Wyświetleń: 371