Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Przygotujemy treści na Twoją stronę internetową

Przygotujemy treści na Twoją stronę internetową - Wrocław

Numer: 199097
Data dodania:
11 09 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie pomogą każdej firmie! Przygotujemy profesjonalne do sklepów internetowych, jak i zewnętrznych serwisów. Nasze treści optymalizujemy dla wyszukiwarki Google, dzięki temu są bardziej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Od 2013 roku wspieramy e-commerce, tworząc inspirujące treści. Począwszy od komunikacji marki, przez opisy produktów i kategorii dla e-sklepów - te liczymy już w setkach tysięcy. Pracujemy dla sklepów internetowych z różnych branży, m.in. technicznej, oświetleniowej czy elektrycznej.
Według nas słowa w branży e-commerce mają ogromną moc! Dobrze skonstruowane teksty i opisy wzbogacone w słowa i frazy kluczowe sprzedają produkty, przyciągają nowych Klientów i wzmacniają lojalność tych stałych.

Jak możemy Państwu pomóc?
- strategia content marketingowa dla e-sklepów - przemyślane działania pozwolą zaprezentować Państwa ofertę tak, aby była widoczna i atrakcyjna dla Klienta.
- storytelling dla e-commerce - każda marka ma jakąś historię, którą warto opowiedzieć, aby wzbudzić emocje i stworzyć długotrwałe relacje z Klientem.
- content w językach obcych dla e-sklepu - pracują dla nas copywriterzy i native speakerzy z różnych krajów, tworząc treści m.in. w języku angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim, chorwackim, słoweńskim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki.
- treści eksperckie dla branży e-commerce - przygotujemy treści, które w ciekawy i merytoryczny sposób zaprezentują ofertę dostępną na Państwa platformie sprzedażowej.

Jeśli mają Państwo pytania o content marketing dla branży e-commerce i potrzebują wsparcia w tworzeniu treści, które przyciągną Klientów - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź naszą agencję PR i napisz do nas
tel. 71 759 11 40 / biuro@letpr.pl

https://multicontent.pl/kontakt/


Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Przygotujemy treści na Twoją stronę internetowąWojewództwo: dolnośląskie (Wrocław)
Przygotujemy treści na Twoją stronę internetową717591140
Przygotujemy treści na Twoją stronę internetową
Przygotujemy treści na Twoją stronę internetowąhttps://multicontent.pl/
Wyświetleń: 830