Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

STUDIUM TERAPII DZIECI I MŁODZIEŻY - Wrocław

Numer: 198152
Data dodania:
30 06 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Nowa edycja studium od października 2020 r !
Ilość miejsc ograniczona, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.
📌Celem Studium Terapii Dzieci i Młodzieży jest poszerzenie wiedzy w zakresie metod diagnozy zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży oraz nabycie umiejętności prowadzenia interwencji kryzysowej w terapii dzieci i młodzieży w różnych podejściach terapeutycznych: poznawczo-behawioralnym, systemowym, psychodynamicznym. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z podstawami psychologii rozwojowej, psychopatologii oraz psychiatrii dzieci i młodzieży.
🔴 Ilość godzin
Studium Terapii Dzieci i Młodzieży obejmuje 140 godzin dydaktycznych realizowanych w trakcie 7 zjazdów weekendowych (sobota, niedziela) odbywających się przeważnie raz w miesiącu.
🔴 MEN-owskie Świadectwa ukończenia Studium
📌 Studium po ukończeniu całego cyklu szkoleniowego i zdaniu egzaminu otrzymują Świadectwo ukończenia Studium wydawane na podstawie § 18 ust.2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632). Program Studium jest zgodny ze standardami sekcji psychoterapii PTP a uzyskane w ramach Studium świadectwo może być włączone w poczet innych szkoleń z zakresu psychoterapii, realizowanych przez kandydatów na drodze uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wymogi formalne przystąpienia do procedury uzyskiwania oraz odnawiania ważności certyfikatów psychoterapeuty i superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego określa uchwała Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego z dnia 18 listopada 2009
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
STUDIUM TERAPII DZIECI I MŁODZIEŻY Województwo: dolnośląskie (Wrocław)
STUDIUM TERAPII DZIECI I MŁODZIEŻY 713323670
STUDIUM TERAPII DZIECI I MŁODZIEŻY
STUDIUM TERAPII DZIECI I MŁODZIEŻY www.dcp.wroclaw.pl
Wyświetleń: 2