DARMOWE OGŁOSZENIA

Opiekunka ze znajomością języka dla Pana Alberta - Hajnówka

Numer: 164555
Data dodania:
09 09 2016
      Miejsce zlecenie: okolice Monachium
Poszukujemy otwartej i cierpliwej osoby, która zaopiekuje się Panem Albertem. Senior ma 90 lat, 175 cm wzrostu oraz waży 65 kg. Podopieczny ma problemy ze słuchem oraz jest w dobrej kondycji psychicznej. Ze względu na swój wiek senior jest słaby i ma problemy z poruszaniem się, poza domem porusza się na wózku inwalidzkim. Pan Albert potrzebuje wsparcia oraz pomocy w codziennych czynnościach.

Obowiązki:
Pomoc w pielęgnacji ciała, kąpielach/prysznicu oraz ubieraniu/rozbieraniu. W razie potrzeby Opiekunka będzie musiała czuwać oraz wstawać w nocy do podopiecznego. Prowadzenie wózka inwalidzkiego.

Wymagania:
Kobieta z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Od kandydatek oczekujemy również dobrego stanu zdrowia oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, bardzo dobrą umowę, wysokie składki do ZUS, zorganizowany i opłacony przejazd do i ze zlecenia, zakwaterowanie, wyżywienie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7309 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7309 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
Opiekunka ze znajomością języka dla Pana Alberta Województwo: podlaskie (Hajnówka)
Opiekunka ze znajomością języka dla Pana Alberta 786196934
Opiekunka ze znajomością języka dla Pana Alberta
Wyświetleń: 1643