DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca w roli opiekunki dla Pani Christiany - Hajnówka

Numer: 164465
Data dodania:
07 09 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Miejsce zlecenia: okolice Neumünster
Podopieczna choruje na nowotwór. Seniorka ma również problemy z sercem, nadciśnienie oraz zaburzenie rytmu serca. Pani Christiana porusza się przy wsparciu i asekuracji drugiej osoby. Pomimo zaawansowanej choroby pani Christina bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, w przydomowym ogrodzie.

Obowiązki:
Pomoc seniorce w kąpieli oraz pielęgnacji ciała
Czuwanie w nocy oraz w razie potrzeby wstawanie do podopiecznej
Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu
Towarzyszenie w wizytach lekarskich
Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów oraz opieka nad zwierzątkiem domowym

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy gotowości podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące, minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi. Dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie w oparciu o jedną czytelną umowę z bardzo wysoką składką ZUS, całkowicie zorganizowany przejazd w obydwie strony, atrakcyjne wynagrodzenie, stałą opiekę konsultantów podczas odbywania zlecenia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 1765 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl
Praca w roli opiekunki dla Pani ChristianyWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Praca w roli opiekunki dla Pani Christiany786196934
Praca w roli opiekunki dla Pani Christiany
Wyświetleń: 1607