DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca w charakterze Opiekunki dla osób starszych - Hajnówka

Numer: 164471
Data dodania:
07 09 2016
      Miejsce zlecenia: okolice Arnsberg

Poszukujemy opiekunki dla pana Rolfa, podopieczny ma 77 lat, waży 71kg oraz ma 172cm wzrostu. Podopieczny choruj na Parkinsona, ma zaburzenia rytmu serca oraz nadciśnienie. Pan Rofl jest również alergikiem oraz cierpi na depresję. Przez osteoporozę ma problemy z poruszaniem się, potrzebuje wsparcia i asekuracji drugiej osoby.

Obowiązki:
Pomoc w prowadzeniu domu (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie), oraz czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak pomoc przy kąpieli oraz pielęgnacji ciała, ubieraniu się, asekuracja na schodach, dbanie o dobre samopoczucie seniora. Podopieczny ma problemy z nietrzymaniem moczu, opiekunka również będzie musiała zmieniać pielucho – majtki.

Wymagania:
kobieta z komunikatywną znajomością języka niemieckiego
zaangażowanie w wykonywaną pracę
chęć pomocy, empatia, wrażliwość na potrzeby innych
pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę oraz czynne prawo jazdy

Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, atrakcyjne wynagrodzenie, odprowadzane składki, możliwość pracy na warunkach niemieckich lub polskich.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7297 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
Praca w charakterze Opiekunki dla osób starszychWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Praca w charakterze Opiekunki dla osób starszych786196934
Praca w charakterze Opiekunki dla osób starszych
Wyświetleń: 1515