DARMOWE OGŁOSZENIA

Elektromechanik / Elektryk - Kleszczewo

Numer: 211331
Data dodania:
04 08 2023
      CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 14:00-22:00
Tryb wypłaty:miesięczna
System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków
naprawa aparatów lęgowych, klujnikowych,

utrzymywanie porządku i sprawności aparatów,

wykonywanie bieżących napraw i przeglądów,

nadzór nad sprawnym i bezpiecznym działaniem urządzeń w zakładzie.

Nasze wymagania
wykształcenie średnie lub zawodowe o specjalności elektryk, elektrotechnik, energetyk, automatyk,

mile widziane posiadanie uprawnień SEP do 1 kV kat. E,

mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym – dwie zmiany – godz. 6-14 i 14-22 - poniedziałek - piątek oraz co drugi tydzień dyżur weekendowy,

wymagane badanie z sanepidu pod kątem salmonelli,

badania i pozwolenie do pracy na wysokości,

mobilność – prawo jazdy kat. B.

To oferujemy
zatrudnienie od zaraz

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych

wszelkie środki i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

wynagrodzenie od 30 do 36,5 zł/h + premia + dodatki

Elektromechanik / ElektrykWojewództwo: wielkopolskie (Kleszczewo)
Elektromechanik / Elektryk233233210
Elektromechanik / Elektryk
Wyświetleń: 2950
Sprzedam pilnie działkę 2,60 ha pod Warszawą<br />WołominAdwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych<br />Polska, Zagranicaposzukuję pracy<br />SzczecinAdwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych<br />Polska, ZagranicaSprzątanie TANIO!!!!<br />Lipnochętnie cię poznam, napisz!<br />KielceElektromechanik / Elektryk<br />Kleszczewo
Sprzedam pilnie działkę 2,60 ha pod Warszawą
Wołomin
Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw kościelnych
Polska, Zagranica
poszukuję pracy
Szczecin
Sprzątanie TANIO!!!!
Lipno
chętnie cię poznam, napisz!
Kielce
Kleszczewo