DARMOWE OGŁOSZENIA

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna

Numer: 209871
Data dodania:
10 03 2023
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży, a także wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze osiąga dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów. Jeśli chcesz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym przedsiębiorstwie to może ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie?

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Zakres obowiązków

• porównywanie danych zawartych na projektach graficznych (informacji o produkcie lub cen) z informacjami zawartymi w systemie lub zestawieniu
• wprowadzanie zmian w zamówieniach (zmiana dat, magazynów, ilości, podział zamówień)
• wprowadzanie danych do systemu
• tworzenie prostych zestawień w Excelu

Wymagania

• umiejętność sprawnej obsługi narzędzi IT
• znajomości języka angielskiego na poziomie min. podstawowym (A1/A2)
• podstawowa znajomość programu MS Excel
• odpowiedzialność
• sprawne wykonanie zadań
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

• umowę o pracę w stabilnej firmie
• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole
• pracę w formie zdalnej
• 7-godzinny czas pracy

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl
Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna Skąd: Cała Polska
Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna 000000000
Wyświetleń: 3990