DARMOWE OGŁOSZENIA

Asystent działu rekrutacji praca stacjonarna Przemyśl

Numer: 209853
Data dodania:
09 03 2023
      Firma Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o. o. Sp.K. świadczy od ponad 20 lat usługi wyłącznie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z zakładami pracy chronionej i pracodawcami osób niepełnosprawnych z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów.

Z usług naszej firmy korzysta już ok. 1500 firm. Odwiedzalność naszych serwisów internetowych to ok. 1 mln odwiedzin miesięcznie. W naszych serwisach znajduje się ponad 150 tysięcy artykułów, opracowań oraz ponad 20 tys. pytań i odpowiedzi, co stanowi największy zbiór informacji o tematyce dla pracodawców osób niepełnosprawnych.

Jeden z podstawowych zakresów naszej działalności to usługi agencji pracy, rekrutacja osób niepełnosprawnych - profesjonalne usługi rekrutacyjne i rozwiązania wspierające z zakresu HR dla firm, portal z ogłoszeniami o pracę dla osób niepełnosprawnych aktywnych zawodowo, największa baza CV osób niepełnosprawnych poszukujących pracy.

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko

Asystent działu rekrutacji – praca stacjonarna Przemyśl

Zakres obowiązków
• Co będziesz u nas robić?
• wspierać zespół w realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych
• tworzyć profile kandydatów w systemie rekrutacyjnym
• selekcjonować CV kandydatów zgodnie z określonym profilem
• rekomendować kandydatów
• przeprowadzać rozmowy telefoniczne z kandydatami
• i wiele innych ciekawych oraz rozwojowych zadań :)

Wymagania
• Dołącz do nas jeśli:
• chcesz rozwijać się w obszarze rekrutacji
• lubisz pracę z ludźmi i z łatwością przychodzi Ci nawiązywanie kontaktów
• praca z komputerem jest dla Ciebie codziennością,
• potrafisz zarządzać swoim czasem, a na biurku masz zawsze porządek
• lubisz się uczyć, chcesz się rozwijać
• posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy
• Co na Ciebie czeka?
• praca w młodym i energicznym zespole
• pełne wdrożenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
• atmosfera pełnej tolerancji i wsparcia oraz otwartość na Twoje pomysły
• zespół, z którym można „konie kraść‘’
• może i nie ma owocowych czwartków, ale są pieskowe poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki :)

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie
www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Asystent działu rekrutacji praca stacjonarna Przemyśl Województwo: podkarpackie (Przemyśl)
Wyświetleń: 4125