DARMOWE OGŁOSZENIA

Asystent wsparcia działu personalnego - praca zdalna

Asystent wsparcia działu personalnego - praca zdalna - Zdalnie

Numer: 209551
Data dodania:
09 02 2023
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Nasz nowy Klient to międzynarodowa sieć sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Klienci znajdą w sklepie miedzy innymi: artykuły spożywcze, środki czystości, produkty dla zwierząt, oraz artykuły do wyposażenia i dekoracji domu. Pierwszy sklep w Polsce powstał w 2018 roku, dziś jest to już ponad 180, a to nie koniec dalszego rozwoju.

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko

Zakres obowiązków

• opracowywanie graficzne prezentacji,
• przygotowanie raportów w programie Excel,
• research na polecenie przełożonego, oraz pomoc w edycji gotowych dokumentów np.
formatowanie tekstu lub edycja tabeli w arkuszach,
• aktualizacja opisów stanowisk.

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• bardzo dobra obsługa komputera, w tym programu Excel oraz Word na poziomie min. średniozaawansowanym,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• łatwość w tworzeniu prezentacji oraz wyczucie estetyki,
• zdolności analityczne oraz umiejętne przedstawianie danych na wykresach,
• orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy

• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• dofinansowanie do opieki medycznej,
• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,
• pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl
Asystent wsparcia działu personalnego - praca zdalna Skąd: Cała Polska (Zdalnie)
Asystent wsparcia działu personalnego - praca zdalna +48 000 000 000
Wyświetleń: 5088