Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Dieta

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 204901
Data dodania:
18 01 2022
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Jeśli chcecie zmienić swoje zycie i dietę stawiając na naturalne produkty to możecie zdecydować się na ofertę naszego sklepu. Od trzech lat prowadzimy działalność, która stara się promować dzieło Hildegardy z Bingen. W ten sposób zachęcamy wszystkich do tego, by zmienili swoje życie i dietę stawiając na naturalne produkty.

Nasza przygoda związana z dietą Hildegardy zaczęła się w 2018 roku, gdy trafiliśmy do Francji i poznaliśmy markę Les jardins de Sainte Hildegarde. To firma zajmująca się sprzedażą tych produktów, które przygotowywane są w zgodzie z tym jak wygląda dieta Hildegardy w swojej pierwotnej wersji. Zachwyciliśmy się ich produktami, smakiem jaki się za tymi produktami krył. Dlatego ostatecznie udało się nam przygotować markę, która przeniosła Ogrody Hildegardy do Polski. Obecnie jesteśmy jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem produktów Les jardins de Sainte Hildegarde i staramy się wszystkim pokazać, że wprowadzenie u siebie tej diety może przynieść rewelacyjne efekty.

Jeśli uważasz, że Twój organizm nie funkcjonuje tak jak należy to będziesz to mógł zmienić właśnie sięgając po Ogrody Hildegardy i jej wspaniałą dietę. W naszym sklepie znajdziecie wszystkie produkty, które konieczne są do tego, by zacząć żyć w zgodzie z tym co Hildegarda promowała. Między innymi dlatego jesteśmy w stanie naszym klientom zaproponować całkowitą zmianę ich codziennego życia.

Jednak oferta naszego sklepu to nie tylko żywność przygotowywana pod kątem diety Hildegardy, ale dużo więcej interesujących propozycji. W ofercie bowiem pojawiają się również kosmetyki, które przygotowywane są według sprawdzonej naturalnej receptury. Oferujemy naszym klientom również świetną ofertę jeśli chodzi o książki, które przedstawiają postać Hildegardy i to co kryje się za jej dietą.

Jeśli Wasza znajomość diety Hildegardy jest na tą chwilę słaba to możecie liczyć na naszą pomoc i podpowiedzi, będziemy bowiem w stanie zaproponować Państwu takie rozwiązania, dzięki którym lepiej poznacie jej dietę i łatwiej będzie jej wdrożyć. Nasz sklep obsługuje cały kraj, sprawnie wysyłamy zamówienia, zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. Wybierając naszą ofertę macie gwarancje, że sięgacie po produkty najwyższej jakości, które ułatwią prowadzenie diety w zgodzie z zasadami św. Hildegardy. Więcej informacji na www.ogrodyhildegardy.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
DietaSkąd: Cała Polska
Dieta
Dietawww.ogrodyhildegardy.pl
Wyświetleń: 366