Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Dieta

Dieta - Siedlce

Numer: 204890
Data dodania:
18 01 2022
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Natura daje nam ogrom możliwości i składników, odżywczych, które właściwie wykorzystane mogą mieć pozytywny wpływ na nasz organizm. Warto mieć to na uwadze i sięgać po takie propozycje, dzięki którym będziemy mogli lepiej o siebie zadbać. To właśnie w tym kierunku zaczęliśmy działać poznając świętą Hildegardę z Bingen i to co jej przyświecało, gdy tworzyła swoją dietę i zalecane produkty, które wprowadziła do tej diety.

W końcu na tyle udało się nam poznać jej postać, że stworzyliśmy dla Państwa Ogrody Hildegardy. Oferta, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zachęcamy do zapoznania się z tymi propozycjami, które przygotowaliśmy. Baza naszego sklepu to wszystkie te produkty, które w rzeczywistości są podstawą do tego, by odżywiać się w zgodzie z tym jak wygląda dieta świętej Hildegardy. Wszystkie produkty, które wprowadzamy do naszego sklepu pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Podstawą naszej działalności jest współpraca z ludźmi, którzy we Francji tworzą Les jardins de Sainte Hildegarde. To oni zachwycili nasz swoją siedzą o diecie Hildegardy i dlatego zachwycając się smakiem tej diety przenieśliśmy te produkty do Polski i tutaj je Państwu oferujemy. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy przekonani, że znajdziecie tutaj to wszystko co konieczne do tego, by faktycznie funkcjonować w zgodzie z tym jak powinna wyglądać dieta Hildegardy.

Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z dietą Hildegardy i chcecie ją bliżej poznać, nie wszystko wiecie o diecie to chętnie Wam coś na ten temat podpowiemy. Udało się nam na tyle poznać Hildegardę i jej dzieło, że chętnie swoją wiedzą dzielimy się także z innymi. Nasz sklep obsługuje klientów z całego kraju, szybko wysyłamy oferowane produkty i staramy się dążyć do tego, by każdy klient znalazł u nas ofertę odpowiadającą jego oczekiwaniom.

Poza produktami spożywczymi w ofercie naszego sklepu dostępne są wszystkie produkty, które konieczne są do prowadzenia diety w zgodzie z tym co promuje Hildegarda. Dostaniecie w naszym sklepie również kosmetyki czy książki, które przybliżają postać Hildegardy.
Więcej informacji na www.ogrodyhildegardy.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
DietaWojewództwo: mazowieckie (Siedlce)
Dieta
Dietawww.ogrodyhildegardy.pl
Wyświetleń: 334