Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Tworzenie treści na strony www

Tworzenie treści na strony www - Wrocław

Numer: 203986
Data dodania:
30 10 2021
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy chętnie pomogą każdej firmie! Przygotujemy profesjonalne treści na strony internetowe, jak i zewnętrznych stron www. Każdy z naszych tekstów optymalizujemy dla wyszukiwarki Google, dzięki temu są bardziej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Od 8 lat wspieramy e-commerce, przygotowując inspirujące treści. Począwszy od komunikacji marki, przez teksty na bloga dla e-sklepów. Pracujemy dla sklepów internetowych z różnych branży, m.in. modowej, oświetleniowej czy elektrycznej.

Według nas słowa w branży e-commerce mają ogromną moc! Dobrze skonstruowane teksty i opisy wzbogacone w słowa i frazy kluczowe sprzedają produkty, przyciągają nowych Klientów i wzmacniają lojalność tych stałych.

Jak możemy Państwu pomóc?
- strategia content marketingowa dla e-sklepów - przemyślane działania pozwolą zaprezentować Państwa ofertę tak, aby była widoczna i atrakcyjna dla Klienta.
- opisy produktów dla sklepu online - są dopełnieniem zdjęć na karcie produktów i często dzięki nim Klient decyduje się na zakup. Opisy często zastępują kontakt z pożądanym towarem w sklepie.
- content w językach obcych dla e-sklepu - pracują dla nas copywriterzy i native speakerzy z różnych krajów, tworząc treści m.in. w języku angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim, chorwackim, słoweńskim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki.
- treści eksperckie dla branży e-commerce - przygotujemy treści, które w ciekawy i merytoryczny sposób zaprezentują ofertę dostępną na Państwa platformie sprzedażowej.

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź naszą agencję PR i napisz do nas

https://e-multicontent.pl/
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Tworzenie treści na strony wwwWojewództwo: dolnośląskie (Wrocław)
Tworzenie treści na strony www717591140
Tworzenie treści na strony www
Tworzenie treści na strony wwwhttps://e-multicontent.pl/
Wyświetleń: 5245