Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Klimatyzacja Samochodowa Ursynów

Klimatyzacja Samochodowa Ursynów - Warszawa

Numer: 201658
Data dodania:
06 04 2021
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Nasza firma Auto Serwis LOMA to układ doświadczonych specjalistów, którzy służą znakomitą wartość usług za niewygórowaną cenę. Wykonujemy na południu Warszawy na Ursynowie. Zachęcamy do poznania się z znajomą szczegółową ofertą.
Wiedza na materiał branży samochodowej oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że polski auto serwis bardzo łatwo podejmuje się wszystkich, nawet najbardziej tajemniczych i długich zleceń i napraw.
Klient otrzymuje gwarancję fachowej uwadze przy wyborze wygodnych podejść i wyborze właściwego asortymentu. Szeroka oferta części oryginalnych i alternatywnych części zamiennych kupi na dopasowanie usługi do innych potrzeb Klienta.
Nasza Auto Serwis Ursynów więc z pewnością warsztat z profesjonalnym wyposażeniem, realizujący szeroki zakres usług, między innymi: wymiana rozrządu, wymiana oleju oraz płynów eksploracyjnych, naprawa zawieszenia, sprzęgła, układu hamulcowego, diagnostyka komputerowa, wymiana opon, obsługa układu klimatyzacji i wiele innych.
W szczególnych sytuacjach służymy pomocą po godzinach pracy. Nasza szczegółowa możliwość to auto serwis, mechanika pojazdowa, klimatyzacja samochodowa, wymiana opon, elektryka samochodowa, naprawy ważne i ważne, diagnostyka komputerowa, części zamienne, serwis tłumików.

Zapraszamy na naszą witrynę internetową: www.autoserwisloma.pl - Geometria Zawieszenia Ursynów - https://autoserwisloma.pl/
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Klimatyzacja Samochodowa UrsynówWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
Klimatyzacja Samochodowa Ursynów603884933
Klimatyzacja Samochodowa Ursynów
Klimatyzacja Samochodowa Ursynówhttps://autoserwisloma.pl
Wyświetleń: 67