Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
TERAPIA SYSTEMOWA RODZIN - ZABURZENIA I TRUDNOŚCI

TERAPIA SYSTEMOWA RODZIN - ZABURZENIA I TRUDNOŚCI

Numer: 199964
Data dodania:
18 11 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      SZKOLENIE ONLINE!
TERAPIA SYSTEMOWA RODZIN - ZABURZENIA I TRUDNOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY.
⌚️Termin szkolenia: 27.11.2020
💰Cena szkolenia: 399zł
🔴Ogólne informacje:
💥 Celem szkolenia jest wyposażenie specjalistów w wiedzę i umiejętności pracy terapeutycznej w nurcie systemowym. W trakcie szkolenia uczestnicy nauczą się korzystać z terapii systemowej w pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą. Z wykorzystaniem pracy warsztatowej uczestnicy będą mogli zapoznać się z pracą z dziećmi i młodzieżą, które mają różnego rodzaju trudności lub zaburzenia. Case study umożliwi poznanie metod i technik pracy w terapii z wykorzystaniem nurty systemowego.
💥 Szkolenie jest adresowane do osób pracujących z rodzinami, zarówno do psychologów, pedagogów, terapeutów, lekarzy, pracowników socjalnych, kuratorów sądowych, jak i studentów wymienionych kierunków oraz wolontariuszy doświadczających w swojej pracy niedostatków metod terapeutycznych.
💥Uczestnicy po szkoleniu otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia ‼️ 🙂
🔴Program szkolenia:
1. Diagnoza funkcjonowania rodziny.
2. Praca z geneogramem rodziny.
3. Wzorce funkcjonowania w rodzinie.
4. Spojrzenie ekologiczne na dziecko i jego symptomy.
5. Poszukiwanie zasobów i rozwiązań.
6. Charakterystyka problemów dzieci i młodzieży: problemy wieku rozwojowego, zaburzenia zachowania CD/ADHD, zachowania agresywne i autoagresywne, zaburzenia nastroju i próby suicydalne, zaburzenia lękowe, zaburzenia psychosomatyczne.
7. Kontrakt terapeutyczny z rodziną.
8. Formułowanie hipotez.
9. Techniki i metody pracy terapeutycznej z rodziną z dzieckiem (komunikacja, przerwanie wzorca, przepisanie wzorca zachowań i zamiana ról, reframing, zadania domowe, zalecenia symptomu, interwencje wprost, zlecenia paradoksalne, paradoksalne wyhamowanie, psychodrama, rzeźba rodzinna, kolaż rodziny, rysunek i zabawa w terapii).
10. Praca superwizyjna.
📌Wykładowcy:
💥 Joanna Piechowicz - psychoterapeuta systemowy, socjoterapeuta, pedagog i trener. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Umiejętności psychoterapeutyczne kształciła w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W dalszym ciągu rozwija swoje umiejętności terapeutyczne również w nurcie humanistycznym - czyli w psychoterapii zorientowanej na klienta. Swoje przygotowanie trenerskie zdobyła w Szkole Trenerów ,,SIEĆ" rekomendowanej również przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Od wielu lat pracuje z rodzinami, prowadzi terapię indywidualną i rodzinną. Posiada również kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi szczególnie doświadczonymi traumą i borykającymi się zaburzeniami relacji przywiązania. Posiada doświadczenie trenerskie między innymi z obszaru przygotowania kandydatów do pełnienia zadań rodzin zastępczych, radzenia sobie z sytuacjami wychowawczo trudnymi, działaniami w zakresie interwencji kryzysowej czy pracy z grupami terapeutycznymi itp. Prowadziła szereg szkoleń adresowanych do kadry nauczycielskiej z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą czy budowania efektywnej współpracy w zespołach pedagogicznych. Z pasji i zamiłowania prowadzi warsztaty pracy z ciałem w tym warsztaty relaksacyjne. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu zajęć socjoterapetycznych z młodzieżą zagrożoną demoralizacją i wykluczeniem społecznym. Jej praca podlega superwizji. W pracy pracuje całą sobą, swoją wiedzą, umiejętnościami, zdobytym doświadczeniem i wrażliwością. W podejmowanych działaniach towarzyszy jej zapał i radość.

Zapisy na szkolenie:
💬www.dcp.wroclaw.pl
☎️71 332 36 70

🔔Dołącz do naszego wydarzenia!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
TERAPIA SYSTEMOWA RODZIN - ZABURZENIA I TRUDNOŚCISkąd: Cała Polska
TERAPIA SYSTEMOWA RODZIN - ZABURZENIA I TRUDNOŚCI713323670
TERAPIA SYSTEMOWA RODZIN - ZABURZENIA I TRUDNOŚCI
TERAPIA SYSTEMOWA RODZIN - ZABURZENIA I TRUDNOŚCIdcp.wroclaw.pl
Wyświetleń: 269