Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
czytaj dalej na tej stronie

czytaj dalej na tej stronie - Wielogóra

Kategoria: BUDOWNICTWO (Pozostałe)
Numer: 199356
Data dodania:
09 10 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas specjalistycznych produktów betonowych, w szczególności szamb betonowych, możliwych do nabycia w wielu pojemnościach i rozmiarach.

Betonex to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem oraz przodujący dostawca na rynku produkcji kolektorów betonowych. Dzięki użyciu najwyższej klasy substratów, takich jak beton minimum B20-B40, oferowane przez nas projekty cechują się wybitnymi parametrami jakości. Innowacyjne powłoki ochronne zapewniają szczelność sprzedawanych zbiorników oraz zwiększają odporność na długotrwałe oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych, przedłużając czas eksploatacji. Ponadto nasze przedsiębiorstwo proponuje pomoc w dopasowaniu najlepszego zbiornika oraz montaż w domu klienta oraz niestandardowo długą rękojmię na wszystkie oferowane przez nas wyroby. W naszym asortymencie znajdują się szamba jednokomorowe, kanały samochodowe, kanały wodomierzowe, a także betonowe dekle do zbiorników na szambo, piwnice ogrodowe i zbiorniki przeciwpożarowe.

Produkowane przez naszą firmę zbiorniki na ścieki robione są ze starannie wyselekcjonowanego betonu ze specjalnym zbrojeniem, dostępne w wariantach od 2000 do 12000 l. W swoich projektach stawiamy na kolektory jednokomorowe, które są bardziej ekonomiczne od kilkukomorowych i częściej wybierane przez klientów. Takie podejście spisuje się doskonale w posesjach, gdzie nieczystości z gospodarstwa domowego usuwane są z użyciem szambiarki.

Sprzedawane przez nas kolektory są formy prostopadłościanu o maksymalnych rozmiarach 2,4 na 3,5 metra i maksymalnej wysokości 1,87 m. Zależnie od pojemności parametry zbiornika są odpowiednio mniejsze. U wylotu zbiornika, umieszczony jest komin o wysokości 50 cm, który można przykryć zarówno deklem betonowym, jak i metalowym. Oprócz tego jest możliwość zainstalowania w kolektorze czujnika poziomu zapełnienia, co stanowi dodatkowe udogodnienie w użytkowaniu. Każdego zainteresowanego dokładniejszą specyfikacją naszych produktów betonowych serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
czytaj dalej na tej stronieWojewództwo: mazowieckie (Wielogóra)
czytaj dalej na tej stronie505397436
czytaj dalej na tej stronie
czytaj dalej na tej stroniehttps://betonex.com.pl/
Wyświetleń: 208