DARMOWE OGŁOSZENIA

Pracownik dociepleń elewacji budynków - Szczecin

Numer: 199280
Data dodania:
23 09 2020
      Opis stanowiska:
• praca na wysokości,
• wykonywanie elewacji na bazie styropianu lub wełny,
• prace ogólnobudowlane.
Wymagania:
• umiejętność samodzielnego wykonywania prac na wyżej wymienionym stanowisku,
• staranne wykonywania powierzonych czynności,
• sprawność fizyczna, brak przeciwskazań zdrowotnych,
• chęć do relokacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• zarobki uzależnione od umiejętności i ilości wykonanej pracy,
• stabilną i legalną pracę,
• forma zatrudnienia do ustalenia.

Miejsca wykonywania pracy: Szczecin, Słupsk lub Słubice
Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Wyślij swoje CV na mail : rekrutacja@7hr.pl lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACOWNIK DOCIEPLENIA pod nr tel/viber:
Tatiana +48 537 018 400

Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727
Agencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344

Pracownik dociepleń elewacji budynków Województwo: zachodniopomorskie (Szczecin)
Pracownik dociepleń elewacji budynków +48 537 018 400
Pracownik dociepleń elewacji budynków
Wyświetleń: 1906