Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

DIGITRONIC AUTOGAS - Białystok

Kategoria: MOTORYZACJA (Części)
Numer: 195953
Data dodania:
07 02 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      DIGITRONIC AUTOGAS to specjalista w dostarczaniu dopasowanych na miarę systemów instalacji autogazowych bazujących na niezastąpionych produkowanych we Włoszech częściach. Firma kładzie szczególny nacisk na to, aby montowane instalacje były najlepiej dopasowane pod względem nie tylko ekonomii, ale także bezpieczeństwa i wydajności. DIGITRONIC AUTOGAS udostępnia kierowcom zawsze najlepiej dopasowane do ich potrzeb systemy LPG, które służą przez wiele lat. W dodatku, dzięki bardzo wnikliwej weryfikacji warsztatów zakładających zestawy, firma jest pewna, że wszyscy kierowcy otrzymują maksimum korzyści płynących z konwersji ich aut na autogaz.
DIGITRONIC AUTOGAS to instalacje zarówno do aut wyposażonych w napędy z znanym pośrednim wtryskiem paliwa, jak również cieszącymi się, szczególnie ostatnio, dużym zainteresowaniem aut z bezpośrednim wtryskiem. Dzięki temu firma dostarcza zestawy LPG do zdecydowanej większości dostępnych na rynku pojazdów.
W ofercie firmy znajdują się również komponenty zamienne do instalacji, takie jak sterowniki, reduktory, wtryskiwacze, filtry, zawory, wielozawory i wiele innych. Wszystkie dostępne części mają potrzebne homologacje. Produkty te pochodzą od znanych i godnych zaufania producentów, z którymi DIGITRONIC AUTOGAS dzięki wieloletnim partnerskim relacjom stale rozwija linie produktowe.
DIGITRONIC AUTOGAS już teraz dostarcza najlepiej dopasowane zestawy instalacji autogazowych do ponad 40 krajów na całym świecie – również w Polsce. Dzięki stale sprawdzanej jakości i wydajności komponentów liczba ta stale rośnie i z pewnością będzie rosła.
https://digitronicgas.pl/instalacja-lpg/
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
DIGITRONIC AUTOGASWojewództwo: podlaskie (Białystok)
DIGITRONIC AUTOGAS572717525
DIGITRONIC AUTOGAS
DIGITRONIC AUTOGASdigitronicgas.pl/instalacja-lpg/
Wyświetleń: 520