Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Bobo Plusz - Hurtownia zabawek w Nowym Sączu

Bobo Plusz - Hurtownia zabawek w Nowym Sączu - Nowy Sącz

Kategoria: DLA DZIECI (Zabawki)
Numer: 195297
Data dodania:
16 12 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Firma Bobo jest producentem zabawek pluszowych, która tworzy własne kolekcje, jak również w ramach współpracy szyje pluszaki na indywidualne zamówienie wg. określonych wytycznych. Cały nasz asortyment jest zapewnieniem wysokiej jakości produktów potwierdzonych przez Europejskie Certyfikaty.

Oferujemy szeroki wybór zabawek pluszowych w ponad 100 wzorach. Zajmujemy się produkcją maskotek pluszowych, maskotek reklamowych, fotelików dla dzieci, oraz zabawek na biegunach, a to wszystko z myślą o naszych najmniejszych pociechach.

Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby zabawki charakteryzowały się wysoką jakością, estetyką wykonania oraz nowoczesnym i niekonwencjonalnym wzornictwem. Jako producenci kontrolujemy normy jakości na każdym etapie produkcji. Wybieramy najwyższej jakości materiały, a dzięki długiej obecności na rynku i kontakcie z dostawcami staramy się negocjować warunki dostaw, tak aby zapewnić najniższą cenę za dany produkt. Skupiamy całą naszą uwagę na naszych głównych odbiorcach, czyli dzieciach. Dlatego też najważniejszym celem firmy jest sprawianie radości dzieciom poprzez produkt wysokiej jakości, bezpieczne i funkcjonalne, które służą nie tylko do przytulania ale także idealnie nadający się do wspierania rozwoju dziecka oraz rozwijania jego wyobraźni i motoryki.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- zabawki pluszowe - które są miękkie i przyjemne. Idealnie sprawdzą się podczas przytulania,

- zabawki reklamowe – które w głównej mierze są skierowane do przedstawicieli firm. Zabawki te idealnie nadadzą się do promocji i brandingu Twojej firmy. Dzięki indywidualnemu podejściu i ścisłej współpracy otrzymają Państwo unikalny produkt.

- foteliki dla dzieci – świetna forma na, która zastępuje krzesełko dla dzieci. Dzięki miękkości i przytulności dziecko chętniej będzie zajmować miejsce na foteliku z ulubioną postacią. Foteliki zapewniają prawidłową pozycje siedzącą, która jest niezwykle ważna dla dzieci podczas rozwoju

- zabawki na biegunach – jako interpretacja słynnego konia na biegunach, jednak jako producenci postawiliśmy na nowoczesną modyfikację, która gości już w niejednym pokoju dziecięcym.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://boboplusz.com.pl/
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Bobo Plusz - Hurtownia zabawek w Nowym SączuWojewództwo: małopolskie (Nowy Sącz)
Bobo Plusz - Hurtownia zabawek w Nowym Sączu18-443-92-32
Bobo Plusz - Hurtownia zabawek w Nowym Sączu
Bobo Plusz - Hurtownia zabawek w Nowym Sączuboboplusz.com.pl/
Wyświetleń: 8571