Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Leczenie uzależnień od hazardu - Ośrodek Terapii Wiosenna

Leczenie uzależnień od hazardu - Ośrodek Terapii Wiosenna - Ściejowice

Numer: 193701
Data dodania:
29 08 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Ośrodek Terapii Uzależnień „Wiosenna” mieści się w Ściejowicach, nieopodal Krakowa. Pomagamy osobom uzależnionym oraz ich rodzinom. W trakcie realizowania leczenia, pacjenci otrzymują od nas praktyczne informacje o uzależnieniu, sposoby i zalecenia dotyczące radzenia sobie z głodem hazardowym. Terapia uzależnień w naszym ośrodku to przede wszystkim nauka nowej jakości życia, bez nałogu. Możliwe jest wówczas rozpoznanie działania nałogowych mechanizmów uzależnienia oraz analiza sygnałów mogących nieść ostrzeżenie przed nawrotem choroby.

Terapia w ośrodku jest intensywnym procesem, w którym pacjenci biorą udział w codziennych sesjach grup terapeutycznych, uczestniczą w zajęciach dodatkowych jak np. w muzykoterapii, spotkaniach grup wsparcia oraz mitingach. W trakcie leczenia każdy pacjent objęty jest terapią indywidualną. Daje to możliwość dostosowania odpowiedniej intensywności leczenia i tempa zmiany do konkretnej osoby oraz pozwala na wychodzenie z osamotnienia. Okres terapii to czas umożliwiający zatrzymanie postępującej choroby i stworzenie zaplecza do życia jako osoba trzeźwa i ciekawa nowej jakości życia.

Do rozpoczęcia procesu leczenia uzależnienia od hazardu potrzebna jest rzetelna diagnoza stopnia zaawansowania patologicznego hazardu oraz poziomu nasilenia zniekształceń poznawczych u hazardzisty. Proces ten wymaga intensywnej pracy terapeutycznej opartej na odbudowaniu umiejętności pacjenta do trzeźwego poradzenia sobie z konsekwencjami grania, odzyskiwania zaufania do siebie, poczucia własnej wartości, radzenia sobie ze stresem, odtworzenia racjonalnego myślenia oraz poprawy relacji z najbliższym otoczeniem.

Nie czekaj dłużej. Pomożemy Ci rozwiązać problem.

https://osrodekwiosenna.pl/

Email: osrodekwiosenna@gmail.com
Tel. +48 733175138
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Leczenie uzależnień od hazardu - Ośrodek Terapii WiosennaWojewództwo: małopolskie (Ściejowice)
Leczenie uzależnień od hazardu - Ośrodek Terapii Wiosenna733175138
Leczenie uzależnień od hazardu - Ośrodek Terapii Wiosenna
Leczenie uzależnień od hazardu - Ośrodek Terapii Wiosennaosrodekwiosenna.pl/
Wyświetleń: 9414