Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Sprawdzanie wierności-testerzy wierności

Sprawdzanie wierności-testerzy wierności

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 193560
Data dodania:
20 08 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Przygotowania do ślubu idą pełną parą zaplanowano nawet wieczór panieński i kawalerski. To ostania chwila aby sprawdzić czy jesteśmy bezpieczni z uczuciami osoby z którą wiążemy się na całe życie. Sprawdzą to testerzy wierności którzy udadzą się na takową imprezę. Będą prowokować, podrywać i obserwować poczynania przyszłych małżonków. Koszt takich czynności to 1.500/1.800zł. bez względu na rejon Polski. To koszt niewielki patrząc na koszty ślubu, przygotowań, fotografa i może kolosalnych kosztów przy rozwodzie. Lepiej sprawdzić wcześniej niż później ponosić konsekwencje i żałować iż tego się nie zrobiło.
Zastanawiasz się przebywając i pracując za granicą co robi twoja partnerka czy partner życiowy? Sprawdzimy to poprzez pracowników testerów wierności, którzy nie tylko w realu ale również poprzez portale społecznościowe sprawdzą czy osoba jest skłonna do nawiązania znajomości a może i spotkania się. Nie jest w dzisiejszych czasach kłopotliwe sprawdzenie wierności danej osoby bez względu na to gdzie przebywa w Polsce czy innym kraju.
Idą wakacje rodzina wyjechała a ty zostałeś lub zostałaś w domu? Zastanawiasz się co porabiają czy są skłonni do zdrady, flirtu? Pomożemy rozwikłać twoje zapytania krążące po głowie poprzez testerów wierności. Udamy się w rejon gdzie przebywa ukochana osoba będziemy prowokować do pewnych zdarzeń czy da się skusić i poflirtować.
Nasze czynności prowadzimy od lat i opieramy się na umowie a nie słowach. Zapraszamy do kontaktu i przedstawieniu problemu a nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na wszelkie pytania.
www.sprawdzaniewiernosci.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Sprawdzanie wierności-testerzy wiernościSkąd: Cała Polska
Sprawdzanie wierności-testerzy wierności507447496
Sprawdzanie wierności-testerzy wierności
Sprawdzanie wierności-testerzy wiernościwww.sprawdzaniewiernosci.pl
Wyświetleń: 5701