DARMOWE OGŁOSZENIA

Holandia - Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych

Holandia - Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych - Kalisz

Numer: 193229
Data dodania:
31 07 2019
      Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadającym odziały w Polsce, Holandii oraz na Ukrainie.

ZBIÓR I PIELĘGNACJA OGÓRKÓW SZKLARNIOWYCH

Miejsce pracy : Okolice Venlo

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
• Pielęgnacja ogórków (podwiązywanie, obrywanie liści itp.),
• Zbiór ogórków szklarniowych,
• Obsługa wózków szklarniowych.

Od kandydatów oczekujemy :
• Sprawność manualna,
• Mile widziane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku,
MOTYWACJA do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
• Mile widziana prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
STAWKĘ GODZINOWĄ 10€ brutto
• możliwość długotrwałej współpracy
• opiekę POLSKIEGO REZYDENTA,
ZAKWATEROWANIE dla pracowników,
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy
• korzystniejsze wynagrodzenie niż na umowie holenderskiej
• bonusy dla pracowników (frekwencyjny, rekomendacyjny)

!!! Aplikuj teraz korzystając z linku poniżej !!!

https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/ Zbior-i-pielegnacja-ogorkow-szklarniowych/ 4802-2859-25-47a-3156.html

(prosimy o usunięcie spacji przed "zbior" oraz "4802" wklejając link do przeglądarki)

lub zadzwoń:
Paulina: +48 510 242 586
Asia: +48 509 338 922
Holandia - Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowychWojewództwo: wielkopolskie (Kalisz)
Holandia - Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych+48 510 242 586
Holandia - Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowychhttps://getjob.com.pl/
Wyświetleń: 8398