DARMOWE OGŁOSZENIA

Pracownik obsługi biura

Pracownik obsługi biura - Wrocław

Numer: 192946
Data dodania:
15 07 2019
      W związku z dynamicznym rozwojem Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. poszukujemy do współpracy pracownika obsługi biura

Nr referencyjny: DCP/2019/SEKRETARIAT

Opis stanowiska
• kompleksowa obsługa sekretariatu i koordynowanie obiegu korespondencji oraz dokumentów w biurze
• rejestracja pacjentów
• przyjmowanie zapisów na szkolenia
• współpraca z terapeutami i trenerami
• przeprowadzanie akcji promocyjnych

Wymagania
• wykształcenia wyższego (mile widziane ukończone kierunki: administracja, zarządzanie, marketing, psychologia, pedagogika),
• biegłej znajomości obsługi MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych,
• umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy,
• dyspozycyjności, odpowiedzialności i zaangażowania, komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych
• dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
• gotowości do długoterminowej współpracy
• znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• możliwość pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
• przyjazną atmosferę,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagane dokumenty:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości DCP/2019/SEKRETARIAT

Pracownik obsługi biura Województwo: dolnośląskie (Wrocław)
Pracownik obsługi biura dcp.wroclaw.pl
Wyświetleń: 10605