DARMOWE OGŁOSZENIA

Operator Wózka Widłowego z Uprawnieniami UDT

Operator Wózka Widłowego z Uprawnieniami UDT - Skawina

Numer: 191322
Data dodania:
25 04 2019
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
• Obsługa wózków widłowych,
• Przewożenie towaru na magazynie części samochodowych,
• Rozładunek i załadunek paczek przy pomocy wózka widłowego,

Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe,
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
• Uprawnienia UDT - warunek konieczny,
• Zaangażowanie i motywacja do pracy - gotowość do pracy 3-zmianowej lub 4-brygadowej (za dodatkowym wynagrodzeniem).

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wynagrodzenie od 3300 zł brutto,
• Bezpłatny dojazd z wielu miejscowości (m.in. z Stryszów, Sucha Beskidzka, Wadowice, Dobczyce, Rudnik, Tomice, Witanowice, Łękawica, Myślenice, Palczowice, Alwernia, Kraków, Skała),
• Szeroki pakiet benefitów oraz świadczeń socjalnych,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
• Szkolenia na miejscu pracy.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 723193129!
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłanie swojego CV wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.
Operator Wózka Widłowego z Uprawnieniami UDTWojewództwo: małopolskie (Skawina)
Operator Wózka Widłowego z Uprawnieniami UDT723193129
Wyświetleń: 3605