DARMOWE OGŁOSZENIA

Kucharz- praca w Niemczech

Kucharz- praca w Niemczech - Łódź

Numer: 191110
Data dodania:
16 04 2019
      InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Niemcy/Winterbach

Data rozpoczęcia: od zaraz

OBOWIĄZKI:

· przygotowywanie potraw,

· racjonalne zarządzanie składnikami,

· dopilnowanie porządku i przestrzeganie BHP w kuchni,

· respektowanie poleceń szefa kuchni.

OCZEKIWANIA:

· wykształcenie zawodowe kierunkowe,

· doświadczenie

· komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub dobra angielskiego

OFERUJEMY:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wyjazd m.in. 6 miesięcy),

· stawka godzinowa 14 EUR brutto,

· praca zmianowa (9-17, 16-24),

· zapewnione zakwaterowanie + darmowe posiłki,

· opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu.

Oferowane zlecenie nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 15 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.
Kucharz- praca w NiemczechWojewództwo: łódzkie (Łódź)
Kucharz- praca w Niemczech666 826 912
Kucharz- praca w Niemczechwww.interkadra.pl
Wyświetleń: 3566