DARMOWE OGŁOSZENIA

Operator maszyn (K/M)

Operator maszyn (K/M) - Passau

Numer: 190850
Data dodania:
05 04 2019
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
Poszukujemy osoby na stanowisko Operator maszyn przemysłowych dla naszego partnera z Niemiec do pracy w okolicy miejscowości – Passau (PL: Pasawa)

Opis stanowiska:
 monitorowanie i konserwacja maszyn produkcyjnych,
 analizowanie awarii i naprawianie maszyn oraz robienie dokumentacji,
 instalacja, testowanie programów do maszyn,
 kontrola jakości wytworzonych dóbr

Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie 11,83 Euro brutto/h + 25 Euro diety,
 zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę,
 niemiecka umowa o pracę oraz pełny pakiet socjalny,
 możliwość przejęcia przez niemieckiego pracodawcę,
 wsparcie polskiego koordynatora w Niemczech.
Wymagania:
 wiedza techniczna na temat urządzeń stosowanych przy obróbce drewna,
 wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
 mile widziane własne prawo jazdy i samochód,

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres,
mailowy: tischbierek@diwa-personalservice.pl
lub
kontakt telefoniczny do opiekuna oferty pana Michała,
+48 887 029 961.

www.diwapolska.pl
Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych, która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.
Operator maszyn (K/M)Skąd: zagranica (Passau)
Operator maszyn (K/M)887 029 961
Operator maszyn (K/M)http://www.diwapolska.pl
Wyświetleń: 3588