Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
WYPRAWKI DLA NIEMOWLĄT TORTY NIEMOWLĘCE Z HAFTEM SKLEP HAFTI

WYPRAWKI DLA NIEMOWLĄT TORTY NIEMOWLĘCE Z HAFTEM SKLEP HAFTI - Bialystok, X. Dunikowskiego 14

Numer: 187022
Data dodania:
18 10 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Oferta firmy HAFTI w zakresie haftu komputerowego obejmuje usługi haftu komputerowego na dowolnych produktach dostarczonych do wyhaftowania przez Klienta. Hafciarka wykorzystywana przez HAFTI umozliwia wyhaftowanie dowolnego motywu wraz z tekstem na dostarczonym przez Klienta produkcie. HAFTI przygotowuje projekt haftu do akceptacji przez Klienta przed wyhaftowaniem, co umożliwia ocenę projektu oraz umożliwia wniesienie zmian w projekcie. Klienci firmy HAFTI mogą dowolnie wybierać kolor nici hafciarskich, kolory elementów graficznych oraz tekstu w ramach projektu.
Firma HAFTI posiada szeroki wybór produktów stanowiących elementy wyprawki niemowlęcej doskonałej jakości, w modnych kolorach oraz niezwykle użytecznych w pierwszych miesiącach życia dziecka. Wyprawkę dla niemowlęcia możemy skomponować z dowolnie wybranych produktów z oferty sklepu internetowego HAFTI. Wszystkie elementy wyprawki niemowlęcej mogą być ozdobione haftem ze wspólnym motywem lub posiadać różne napisy, wzory czy kolory. Na specjalne okazje związane z narodzinami dziecka firma HAFTI przygotowuje torty niemowlęce z dowolnie wybranych artykułów z oferty artykułów dziecięcych dostępnych w sklepie www.haftisklep.pl. W sklepie internetowym HAFTI umożliwiamy zakup oryginalnie ozdobionych haftem produktów, z których pomożemy Klientowi skomponować niepowtarzalny zestaw prezentowy dla dziecka. Oferta produktów, z których możemy skomponować zestaw prezentowy obejmuje kocyki z misiem z wyhaftowanym dowolnym tekstem, imieniem dziecka lub sentencją, body niemowlęce z haftem, śliniaczki ozdobione haftem, metryczki z wyhaftowanymi danymi urodzeniowymi dziecka, pluszowe misie z imieniem dziecka lub dowolnie wybranym tekstem. Haft komputerowy jest trwałym i bezpiecznym sposobem na stworzenie personalizowanych produktów dla dzieci. Haft wykonywany jest przy użyciu nici hafciarskich, które nie są barwione toksycznymi barwnikami, wykonany haft nie odbarwia się w trakcie prania oraz nie niszczy się w trakcie użytkowania, a więc nie ma ryzyka odklejenia się czy łuszczenia jak w przypadku naklejek czy naprasowanek. Wszystkie produkty dla dzieci w ofercie sklepu internetowego HAFTI pochodzą od zaufanych producentów, posiadają stosowne certyfikaty dopuszczające produkt do używania przez dzieci oraz zostały dopuszczone do obrotu przez odpowiednie instytucje.
Firma HAFTI podejmuje się realizacji usługi haftu komputerowego na produktach dostarczonych przez Klienta, dzięki czemu Klient otrzymuje spersonalizowany produkt dopasowany do jego preferencji. Zachęcamy firmy do zapoznania się z ofertą firmy HAFTI oraz skorzystania z możliwości wykonania personalizowanych produktów dla pracowników, współpracowników oraz Klientów. Firma HAFTI wykonuje usługi haftu komputerowego bez ograniczeń dotyczących minimalnej ilości sztuk. Realizujemy nawet pojedyncze zamówienia. Usługi haftu komputerowego dla firm obejmują haftowanie produktów dostarczonych przez Klienta jak np. koszule, koszulki, bluzy, ręczniki, worki, torby lniane itp. Firma HAFTI wyhaftuje na produktach logo firmy, dowolny tekst czy znak graficzny. HAFTI oferuje darmową wycenę oraz próbny haft do akceptacji przez Klienta. Ceny haftu zaczynają się już od 10zł. Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie 668 481 801 oraz w odpowiedzi na zapytania przesłane na adres: biurohafti@gmail.com
Sklep HAFTI zaprasza do bezpłatnego odbioru osobistego zamówień składanych online na www.haftisklep.pl w siedzibie firmy przy ul. X.Dunikowskiego 14 w Białymstoku.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
WYPRAWKI DLA NIEMOWLĄT TORTY NIEMOWLĘCE Z HAFTEM SKLEP HAFTIWojewództwo: podlaskie (Bialystok, X. Dunikowskiego 14)
WYPRAWKI DLA NIEMOWLĄT TORTY NIEMOWLĘCE Z HAFTEM SKLEP HAFTI668481801
WYPRAWKI DLA NIEMOWLĄT TORTY NIEMOWLĘCE Z HAFTEM SKLEP HAFTI
WYPRAWKI DLA NIEMOWLĄT TORTY NIEMOWLĘCE Z HAFTEM SKLEP HAFTIwww.haftisklep.pl
Wyświetleń: 11146