Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Biuro Nieruchomości Warszawa - Tur Nieruchomości

Biuro Nieruchomości Warszawa - Tur Nieruchomości

Numer: 184294
Data dodania:
10 07 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Chcesz bezpiecznie kupić mieszkanie? Zależy Ci na szybkiej sprzedaży? Szukasz mieszkania na wynajem? Zapraszamy do Tur Nieruchomości, gdzie znajdziesz fachową pomoc w każdym z tych problemów.
Kim jesteśmy?
Tur Nieruchomości to lider wśród agencji nieruchomości na warszawskiej Białołęce i Bielanach. W naszym zespole są doświadczeni specjaliści, którzy z powodzeniem od wielu lat skutecznie pośredniczą w obrocie nieruchomościami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu osób decyzja o sprzedaży lub zakupie mieszkania to jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu, dlatego służymy wsparciem na każdym etapie transakcji.
Jak działamy?
Działamy lokalnie, co daje nam ogromną przewagę nad agencjami ogólnopolskimi. Świetnie znamy miejscowe warunki rynkowe i możemy skutecznie doradzać przy wyborze nieruchomości. Towarzyszymy naszym klientom podczas całego procesu transakcyjnego, od momentu poszukiwania nieruchomości lub kupującego, negocjacje warunków umowy, aż do kompletowania dokumentacji potrzebnej do podpisania umów.
Co nas wyróżnia?
Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i, mimo wielu udanych transakcji na koncie, nie popadamy w rutynę. Znajomość rynku pozwala nam dobrze doradzać, a zawsze aktualne oferty na stronie https://tur-nieruchomosci.pl przyciągają wielu zainteresowanych. Przekonaj się sam o naszej skuteczności i zadzwoń do nas już dziś!
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Biuro Nieruchomości Warszawa - Tur NieruchomościWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
Biuro Nieruchomości Warszawa - Tur Nieruchomości22 299 68 68
Biuro Nieruchomości Warszawa - Tur Nieruchomości
Biuro Nieruchomości Warszawa - Tur Nieruchomościtur-nieruchomosci.pl
Wyświetleń: 2801