DARMOWE OGŁOSZENIA

ŚLUSARZ POSZUKIWANY OD ZARAZ!

Numer: 182924
Data dodania:
14 05 2018
      BRANŻA: Other
REGION: The Netherlands, Tilburg
ILOŚĆ MIEJSC: 1

Opis stanowiska:

praca jako ślusarz w firmie specjalizującej się wycinaniem, formowaniem i produkcją precyzyjnych elementów, złączy oraz zacisków różnego zastosowania
konserwowanie, utrzymanie produkcji narzędzi, usuwanie usterek, etc.
pozostałe prace ślusarskie
Wymagania:

doświadczenie ślusarskie min 2 lata – warunek konieczny
dobra znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B.
gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach
Oferujemy:

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania
ubezpieczenia
transportu lokalnego
ŚLUSARZ POSZUKIWANY OD ZARAZ!Skąd: Cała Polska
ŚLUSARZ POSZUKIWANY OD ZARAZ!+48 608 494 300
ŚLUSARZ POSZUKIWANY OD ZARAZ!www.tnsgroup.pl
Wyświetleń: 4419