DARMOWE OGŁOSZENIA

ZASTĘPCA PRACOWNIKÓW ETATOWYCH

Numer: 182921
Data dodania:
14 05 2018
      BRANŻA: Production
REGION: The Netherlands, Waalwijk
ILOŚĆ MIEJSC: 5

Opis stanowiska:

• Praca na stanowisku – zastępca pracowników etatowych.
• Gotowość do wykonywania różnych prac z branż: ogrodnictwo, produkcja, logistyka.
• Gwarancja ciągłości pracy – codziennie
(jeżeli nie ma zastępstw, inna praca zlecana przez biuro).
• Brak bezczynnego czekania na zlecenia!!!

Wymagania:

• Język angielski na poziomie dobrym.
• Prawo jazdy kategorii B.
• Elastyczność / dostępność w godzinach pracy.
• Gotowość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

• samochód służbowy
• gwarancję godzin,
• telefon służbowy,
• pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
• możliwość długoterminowej współpracy,
• dobre wynagrodzenie stawka początkowa 10 euro brutto z perspektywą podwyżki,
• możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
• zakwaterowania,
• ubezpieczenia
ZASTĘPCA PRACOWNIKÓW ETATOWYCHSkąd: Cała Polska
ZASTĘPCA PRACOWNIKÓW ETATOWYCH+48 608 494 300
ZASTĘPCA PRACOWNIKÓW ETATOWYCHwww.tnsgroup.pl
Wyświetleń: 4077