Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Sklep z naturalnymi suplementami diety Naturomed - Gdynia

Numer: 182655
Data dodania:
02 05 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Naturomed to miejsce wyjątkowe: Centrum Medycyny Holistycznej i Naturoterapii w Gdyni oraz Warszawie. Jesteśmy zespołem osób, które połączyła pasja do zdrowia i natury. Oba te zagadnienia realizujemy w naszej codziennej pracy. Czym się zajmujemy?

- sklep z naturalnymi suplementami diety - dlaczego nasz sklep jest wyjątkowy? Jako profesjonaliści, największą wagę przykładamy do wysokiej jakości sprzedawanych przez nas preparatów. Dlatego też nasi lekarze, wykształceni kierunkowo specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie selekcjonują najlepsze preparaty spośród tysięcy dostępnych na rynku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w Naturomed kupisz wyłącznie bezpieczne, najwyższej jakości, naturalne i skuteczne suplementy diety i inne preparaty lecznicze;
- konsultacje z lekarzami medycyny holistycznej - nasi lekarze od wielu lat z sukcesami pomagają swoim pacjentom na całym świecie. Na czym polega ich "sekret"? Kierują się zasadami medycyny holistycznej, zgodnie z którymi do każdego pacjenta należy podejść indywidualnie i dogłębnie przeanalizować jego stan zdrowia oraz podejść do jego problemów zdrowotnych całościowo. Prawidłowej realizacji planu leczenia podporządkowany jest układ konsultacji oraz czas ich trwania; pierwsza konsultacja pacjenta zawsze trwa godzinę - w tym czasie nasz lekarz przeprowadza obszerny wywiad zdrowotny, który jest podstawą w poszukiwaniach przyczyn doskwierających pacjentowi dolegliwości.

Zapraszamy na konsultacje oraz zakupy w naszym sklepie - w Centrach w Gdyni i Warszawie oraz sklepie internetowym. Do zobaczenia!

www.naturomed.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Sklep z naturalnymi suplementami diety NaturomedWojewództwo: pomorskie (Gdynia)
Sklep z naturalnymi suplementami diety Naturomed586209887
Sklep z naturalnymi suplementami diety Naturomed
Sklep z naturalnymi suplementami diety Naturomedwww.naturomed.pl
Wyświetleń: 8918