Poszukujemy kobiet do pracy w charakterze opiekunki - Głowno

Numer: 178100
Data dodania:
20 10 2017
      Miejsce zlecenia: okolice Neumünster
Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.

Opieki potrzebuje pan Gustaw, mieszkająca w okolicach Neumünster. Senior ma 100 lat i z racji swojego wieku potrzebuje bardzo dużo wsparcia, pomocy i zainteresowania. Przemieszcza się na wózku inwalidzkim, cierpi na nadciśnienie i ma problemy z sercem. Stan psychiczny w normie.

Obowiązki:
Pomoc podopiecznemu przy ubieraniu się i rozbieraniu, pomoc w czynnościach toaletowych i higienicznych. Opiekunka będzie również czuwać przy seniorze w nocy oraz przenosić go z wózka na łóżko.
Dodatkowo będzie to prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie domu.

Wymagania:
• doświadczenie,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
• mile widziane prawo jazdy,
• brak nałogów,
• miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym.

Oferujemy:
• bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
• jasne warunki współpracy (jedna umowa!),
• wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej),
• możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach,
• gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
• indywidualny dobór ofert,
• atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, premie jesienne i świąteczne!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769o treści: 5685, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
Ul. Gdańska 90, lok.1-4
www.opiekunka.gowork.pl
Poszukujemy kobiet do pracy w charakterze opiekunkiWojewództwo: łódzkie (Głowno)
Poszukujemy kobiet do pracy w charakterze opiekunki797898769
Poszukujemy kobiet do pracy w charakterze opiekunki
Wyświetleń: 4023