Pilnie poszukujemy opiekunki dla Seniora, okolice Flensburg - Głowno

Numer: 178095
Data dodania:
20 10 2017
      Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz podopieczny: Pan Ronald 71 lat
Miejsce zlecenia: okolice Flensburg
Senior jeździ na wózku inwalidzkim, jest cukrzykiem oraz cierpi na nietrzymanie moczu, korzysta z pielucho – majtek. Mieszka wraz z rodziną.

Obowiązki:
• gotowanie, zakupy,
• pranie, sprzątanie domu,
• pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
• kąpiele, zmiana pielucho – majtek,
• transfer z wózka na łóżko.

Wymagania:
Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą.

Zapewniamy:
• bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
• jasne warunki współpracy (jedna umowa!),
• wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej),
• możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach,
• gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
• indywidualny dobór ofert,
• atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, premie jesienne i świąteczne!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 6637, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
Ul. Gdańska90, lok.1-4
Pilnie poszukujemy opiekunki  dla Seniora, okolice FlensburgWojewództwo: łódzkie (Głowno)
Pilnie poszukujemy opiekunki  dla Seniora, okolice Flensburg797898769
Pilnie poszukujemy opiekunki  dla Seniora, okolice Flensburg
Wyświetleń: 3152