Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FM

WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FM

Numer: 177389
Data dodania:
22 09 2017
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Kiedy ludzie solidarnie łączą siły, aby pomagać innym, można zdziałać wielkie rzeczy! Dlatego firma WIŚNIOWSKI partnerowała projektowi Lepsze Jutro z RMF FM. To kolejna – obok autorskiej akcji Razem ratujmy małe serduszka - inicjatywa podejmowana przez firmę, aby wesprzeć dzieci.
CSR, czyli odpowiedzialność społeczna biznesu to temat bliski firmie WIŚNIOWSKI, która już nie pierwszy raz wyciąga pomocną dłoń w stronę potrzebujących. Wykorzystuje swoje możliwości w najlepszy możliwy sposób - pomagając innym! Nic więc dziwnego, że firma partneruje tegorocznej edycji inicjatywy RMF FM. Ta cykliczna akcja ma pomóc zmienić życie na lepsze i w tym roku przebiega pod hasłem Nowoczesna szkoła to lepszy start w przyszłość. W tej edycji, rozgłośnia pomaga stworzyć lepsze warunki do nowoczesnej edukacji i rozwoju dzieci z małych miejscowości.
Nie zapominamy także o dzieciach, których codzienne zmagania toczą się w nieprzystosowanych do pełnienia swoich zadań szkołach w niewielkich miejscowościach. Przyszłość należy do dzieci
i młodzieży – dlatego firma WIŚNIOWSKI chętnie przyłączyła się do akcji RMF FM Lepsze Jutro, która dofinansowuje małe szkoły, aby ich uczniowie mieli takie same szanse
na zdobycie cennej wiedzy jak ich rówieśnicy z dużych miast- dodaje Katarzyna Świderska - dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.
Inwestycja w nowe pokolenie z pewnością zwróci się i zaowocuje dziecięcymi uśmiechami,
a w przyszłości – dorosłymi, gotowymi nieść pomoc innym w potrzebie.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FMSkąd: Cała Polska
WIŚNIOWSKI partnerem akcji Lepsze Jutro z RMF FM
Wyświetleń: 2725