Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
989 Platinum

989 Platinum - Giżycko

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 176545
Data dodania:
23 08 2017
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      989 Platinum to najnowsza technologia wykonania, najnowsze materiały, ekonomia użytkowania oraz nowoczesny ponadczasowy design. Ten w założeniu spacerowy jacht pół-ślizgowy charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem wszystkich elementów w oparciu o technologię cnc. Łódź została zaprojektowana z myślą o możliwości rozbudowywania i dostosowywania ich do potrzeb przyszłych armatorów poprzez niespotykany szereg opcji zabudowy i wyposażenia wnętrza. 989 Platinum posiada niewielkie zanurzenie a dzięki zoptymalizowanym liniom kadłuba niezwykłą sprawność na wodzie i przy tym bardzo dobrą manewrowość. Jacht jest dostępny w wielu wariantach napędu o różnych mocach i osiągach poprzez zastosowanie silnika lub dwóch silników zaburtowych oraz szeregu opcji silników stacjonarnych o różnych parametrach.
989 Platinum to pierwszy pół-ślizgowy jacht z kokpitem salonowym, na którym przestrzeń została podzielona na strefę dzienną i nocną. Salon z hardtopem otoczony panoramicznymi oknami zamykanym kambuzem z pełnym wyposażeniem, wygodną wielką kanapą z bakistami, stołem oraz podwójnym stanowiskiem sterowniczym stanowi przestrzeń dzienną. Całość jest otwarta na kokpit z platformami kąpielowymi podczas słonecznych chwil. Zamknięcie części dziennej jak i jachtu stanowią
w zależności od opcji: zintegrowana roleta lub przesuwne drzwi z bezpiecznego szkła
i aluminium. Dodatkowo całość może być wyposażona w cabrio dla rufowej części kokpitu.
W opcji wyposażenia zamówić możemy również przesuwne drzwi bezpośrednio obok stanowiska sterowniczego na prawy komunikacyjny półpokład.
Strefę nocną na dolnym pokładzie stanowi szereg opcji zabudowy w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb przyszłego armatora. Jacht może być wyposażony w dwie armatorskie kabiny z dedykowanymi łazienkami i prysznicami, poprzez zabudowę 3-kabinową oraz 4-kabinową z łazienkami i prysznicami. Strefie nocnej intymny urok nadawać będzie panoramiczne okno burtowe.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
989 PlatinumWojewództwo: warmińsko-mazurskie (Giżycko)
989 Platinum607728382
989 Platinum
989 Platinumwww.shafran-sail.com
Wyświetleń: 910