DARMOWE OGŁOSZENIA

Stolarz / Montażysta meblowy

Kategoria: PRACA (Pozostałe)
Numer: 176150
Data dodania:
09 08 2017
      Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wynagrodzenie: 2200-3000 Netto
Praca na I zmianę

Branża: Meblarska

Zadania:
- składanie mebli projektowanych wg przygotowanej dokumentacji
- obsługa maszyn i narzędzi do obróbki materiałów meblowych
- montaż mebli oraz innych elementów wykończenia wnętrz u klientów zarówno lokalnie jak i poza granicami kraju

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- praktyczne doświadczenie w branży meblarskiej
- umiejętności manualne
- umiejętność pracy w grupie
- dyspozycyjność
- dokładność
- odpowiedzialność
- prawo jazdy kat. B

Firma oferuje :
- stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie rodzinnej
- pracę przy projektach o różnym stopniu skomplikowania
- możliwość rozwijania umiejętności
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz efektów pracy

Warunki zatrudnienia: umowa po okresie próbnym

Start pracy: od zaraz

Stolarz / Montażysta meblowyWojewództwo: śląskie
Stolarz / Montażysta meblowy535430871
Wyświetleń: 13496