DARMOWE OGŁOSZENIA

Pracownik magazynu - Wwa Ochota/Okęcie - Warszawa

Numer: 169244
Data dodania:
18 01 2017
      Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944
Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu / Magazynier

Branża: artykuły biurowe
Miejsce pracy: Warszawa Okęcie /Ochota
(dogodny dojazd komunikacja miejska PKP i ZTM )

Opis stanowiska:
• prace magazynowe;
• przyjmowanie i przygotowanie do odbioru towarów;
• zbieranie i kompletacja zamówień;

Wymagania:
• komunikatywność, dokładność i sumienność;
• umiejętność podstawowej obsługi komputera;
• dyspozycyjność i motywacja do pracy;
• umiejętności pracy pod presją czasu oraz w grupie;

Oferujemy:
• wynagrodzenie podstawowe 16 zł /h brutto
• pracę w dynamicznym zespole;
• indywidualny grafik od poniedziałku do piątku;
• płatne szkolenie stanowiskowe oraz możliwość rozwoju;
• stabilne zatrudnienie;

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz bądź na rekrutacja@levelwork.pl (w temacie wpisując magazynier Ochota).

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Pracownik magazynu - Wwa Ochota/OkęcieWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
Pracownik magazynu - Wwa Ochota/Okęcie
Wyświetleń: 2304