DARMOWE OGŁOSZENIA

Pracownik prac manualnych - Nadarzyn - od zaraz!

Numer: 169032
Data dodania:
12 01 2017
      Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944

Pracownik prac manualnych / Magazyn
Branża: kosmetyczna

Miejsce pracy: Nadarzyn (obok Maximus)

Opis stanowiska:
• kompletowanie i dzielenie towaru;
• tworzenie zestawów promocyjnych z kosmetyków ;
• zabezpieczanie, skanowanie, naklejanie etykiet, pakowanie;
• kontrola jakości pakowanych kosmetyków;

Wymagania:
• dyspozycyjność i motywacja do pracy
• umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie

Oferujemy:
• pracę w dynamicznym zespole
• umowę zlecenie - podstawa + premie
• 14zł/ brutto + premia frekwencyjna za dojazd
• indywidualny grafik od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 7-17
• płatne szkolenie stanowiskowe oraz możliwość rozwoju
• stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz bądź na rekrutacja@levelwork.pl (w temacie wpisując pracownik manualny w Nadarzynie).

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Pracownik prac manualnych - Nadarzyn - od zaraz!Województwo: mazowieckie (Nadarzyn)
Pracownik prac manualnych - Nadarzyn - od zaraz!www.levelwork.pl
Wyświetleń: 2221