Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Młodziutka koteczka i jej dzieci potrzebują domków

Numer: 168762
Data dodania:
04 01 2017
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Śliczna, słodka koteczka nie miała szczęścia w życiu.Porzucono ją, a na wolności urodziła dwójkę dzieci.Kochała swoje maleństwa, dbała o nie jak tylko potrafiła, ale sama matczyna miłość nie wystarczyła.
Cała kocia rodzinka z powodu głodu, chłodu, złych warunków podupadła na zdrowiu i to tak poważnie, że ich życie było zagrożone. Dobra Dusza nie pozwoliła, aby przekroczyły Tęczowy Most, zabrała je do siebie i stoczyła ciężką walkę o ich życie. Wygrała.

Kocia mama będzie miała już do końca życia uszkodzoną rogówkę, ale nie przeszkadza jej to w normalnym funkcjonowaniu, nie stanowi też uszczerbku na urodzie.To młodziutka, zaledwie dwuletnia kotka, już wysterylizowana i bardzo grzeczna.
Uwielbia swoje dzieci, które nauczyła dobrych manier. Wszystkie kotki potrafią pięknie okazywać sobie uczucie, przytulają się do siebie i bawią przecudownie, a w zabawach kocia mama również chętnie uczestniczy.
Dobrze byłoby, aby śliczna czarno-biała kotka zamieszkała w bezpiecznym domku z którymś ze swoich dzieci, długowłosą córeczką lub urodziwym synkiem. Kociaki mają około 5 miesięcy i są prześliczne, co widać na zdjęciach.


Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Młodziutka koteczka i jej dzieci potrzebują domkówSkąd: Cała Polska
Młodziutka koteczka i jej dzieci potrzebują domków
Wyświetleń: 3501