DARMOWE OGŁOSZENIA

Opiekunka do Pracy na terenie Niemiec - Hajnówka

Numer: 168228
Data dodania:
16 12 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Praca z Seniorami w Niemczech. Ciekawe oferty pracy, godziwe wynagrodzenie. Zgłoś się!

Pani Rita ma 71 lat. Choruje na nadciśnienie, ma przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POCHP) oraz ma zaburzenie rytmu serca. Podopieczna potrzebuje przez całą dobę tlenu, w nocy instaluje sobie aparat BIBAP. Podopieczna większość czasu spędza w łóżku, korzysta z krzesła - toalety, na które samodzielnie się przemieszcza. Nie ma problemów z komunikacją, nosi aparat słuchowy i okulary korekcyjne. Pani Rita jest w dużej mierze samodzielna – potrzebne jest jej wsparcie opiekunki podczas mycia, czasem podczas ubierania.

Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu,
Podawanie leków,
dyspozycyjność w razie problemów w nocy,
Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, zakupy, pranie oraz prasowanie.

Wymagania:
Znajomość języka na poziomie komunikatywnym,
Doświadczenie w pracy z osobami starszymi,
Umiejętność organizowania własnej pracy,
Chęć pracy ze starszą osobą.

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
odprowadzane wysokie składki ZUS,
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie,
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia,
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl
Opiekunka do Pracy na terenie NiemiecWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Opiekunka do Pracy na terenie Niemiec786196934
Opiekunka do Pracy na terenie Niemiec
Wyświetleń: 2315