Praca w modnej logistyce dla studenów zaocznych i nie tylko - Łódź

Numer: 167546
Data dodania:
29 11 2016
      Firma PPT należąca do grupy Balans Poland Sp. z o. o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 5177), poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

KONFEKCJONER
MIEJSCE PRACY: SOSNOWIEC K. STRYKOWA
Wymagania:
- motywacja do pracy w systemie zmianowym
- sprawność fizyczna
- mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem

Zadania:
- przyjmowanie odzieży w magazynie
- komisjonowanie odzieży
- pakowanie
- wysyłka

Oferujemy:
- bezpłatny dojazd ( Łódź, Zgierz, Skotniki, Piątek, Głowno, Bratoszewice, Łęczyca, Ozorków, Sokolniki Parcela)
- umowa zlecenie na okres 12.12.2016 – 31.01.2017.
W dalszym okresie możliwość stałego zatrudnienia
- praca w systemie dwuzmianowym
Praca w modnej logistyce dla studenów zaocznych i nie tylkoWojewództwo: łódzkie (Łódź)
Praca w modnej logistyce dla studenów zaocznych i nie tylko502304949
Praca w modnej logistyce dla studenów zaocznych i nie tylko
Wyświetleń: 20497