DARMOWE OGŁOSZENIA

Magazynier - praca w Niemczech

Numer: 166881
Data dodania:
09 11 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!

CCM Sp. z o.o.

Poszukujemy Magazynierów chętnych do pracy w Niemczech.

Nasi Kandydaci/Kandydatki w szybkim terminie otrzymają od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę, według niemieckiego kodeksu pracy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Obowiązki :

- związane z wykonaniem zawodu

Wymagania :

- ukończoną szkołę zawodową
- Podstawowa znajomość języka
- Doświadczenie mile widziane ale nie wymagane

Oferujemy :

- Niemiecką umowę o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi
- wynagrodzenie od 2250 EUR (Brutto) (w zależności od , doświadczenia oraz znajomości języka)
- zakwaterowanie i pomoc w organizacji całego pobytu.

Sposób aplikowania :

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem  oraz dokumentacji w języku niemieckim na adres email: info@ccmcc.pl lub tel. +48 797-458-095
Magazynier - praca w NiemczechSkąd: Cała Polska
Magazynier - praca w Niemczech797458095
Magazynier - praca w Niemczechwww.ccmcc.pl
Wyświetleń: 1800