Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Psotek i Lolek – super kocurkowie szukają domu

Numer: 166722
Data dodania:
05 11 2016
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Psotek i Lolek to koci bracia, którzy zostali jako małe kociaki uratowane z pewnego gospodarstwa gdzie nie czekało ich nic dobrego. Obecnie mają 1,5 roku i szukają swojego, własnego Człowieka. Oba kocurki są wykastrowane, zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki zdrowia.
Psotek to troszkę ciapkowaty biało bury kocurek z różowym noskiem. Uwielbia się przytulać, jest sporych rozmiarów kocurkiem o dobrotliwym charakterze. Pogodny, wesoły, łagodny. Lubi chować się pod kołdrę czy narzutę na łóżku.
Lolek to prawdziwy koci amant – ma nieprzeciętną urodę buraska z pięknymi wąsami, długaśnym ogonem i cętkami na futerku. Kiedy coś mu nie odpowiada chwyta ząbkami za rękę i uwielbia spać przytulony do człowieka.

Kocurki w stosunku do osoby której zaufają są bardzo przyjacielscy, towarzyscy. Szukają tylko okazji żeby się dać pogłaskać, przytulić i przebywać w towarzystwie człowieka. Pięknie mruczą, są idealnymi towarzyszami do czytania książek i oglądania filmów.
Jednocześnie są bardzo weseli i radośni, chętnie pobiegają za sznurkiem czy myszką, urządzają również szalone kocie berki i bitwy. Kochają być szczotkowani, na widok szczotki sami ustawiają się w kolejce do czesani, jednak już obcinanie pazurków wzbudza ich głęboką niechęć.
W nieznanym sobie otoczeniu czy w obecności nieznajomych ludzi są płochliwi i wolą się schować. Największym ich wrogiem jest zaś „straszny” odkurzacz. W nowym domu będą potrzebowali czasu na oswojenie się z nową sytuacją, ale zapewniam że warto żeby móc poznać ich cudowne charakterki i doświadczyć ich ogromnego kociego przywiązania i zaufania.

To cudowne, wspaniałe kocurki, które potrafią dać dużo radości, kociej magii, wypełniając dom pozytywnymi wibracjami mruczenia.
Do adopcji najlepiej aby trafiły razem albo do domu w którym już mieszka inny kot. Pies również może być.
Od małego przebywają w towarzystwie swoim oraz innych kotów – jako koci jedynacy mogliby czuć się samotnie.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Psotek i Lolek – super kocurkowie szukają domuSkąd: Cała Polska
Psotek i Lolek – super kocurkowie szukają domu
Wyświetleń: 3831