DARMOWE OGŁOSZENIA

Pilnie poszukujemy opiekunki dla małżeństwa - Hajnówka

Numer: 166042
Data dodania:
14 10 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Miejsce wyjazdu: Krefeld
Seniorzy do opieki to Eva i Heinz.
Pan Heinz jest po udarze, jest częściowo sparaliżowany przez co większość czasu spędza w łóżku. Porusza się jedynie na wózku inwalidzkim.
Pani Eva cierpi na demencję, więc często jest apatyczna i rozkojarzona.

Obowiązki:
Głównie to pomoc w prowadzeniu domu czyli: gotowanie, prasowanie, sprzątanie domu oraz przygotowywanie posiłków.
Oprócz tego seniorzy potrzebują pomocy przy spożywaniu posiłków, rozbieraniu i ubieraniu się oraz przy czynnościach higienicznych.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- komunikatywna znajomość języka
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- prawo jazdy

Zapewniamy:
- pokrycie kosztów dojazdu
- legalne zatrudnienie
- ubezpieczenie
- wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6200, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
Pilnie poszukujemy opiekunki  dla małżeństwaWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Pilnie poszukujemy opiekunki  dla małżeństwa786196934
Pilnie poszukujemy opiekunki  dla małżeństwa
Wyświetleń: 1807