DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca dla kobiet jako opiekunka od zaraz - Hajnówka

Numer: 166037
Data dodania:
14 10 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Opieki potrzebuje Pani Erna, która ma 78 lat i jest po udarze. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i przemieszczaniu się. Cierpi na nietrzymanie moczu dlatego korzysta z pielucho – majtek.

Obowiązki:
Do obowiązków należeć będą głównie czynności opiekuńcze: ubieranie, rozbieranie, kąpiele, dbanie o higienę ciała, pomoc w dojściu do toalety, zmiana pielucho – majtek a także transfer z wózka na łóżko.
Oprócz tego prowadzenie gospodarstwa domowego.

Wymagania:
Od kandydatek/kandydatów na to stanowisko oczekujemy: doświadczenia, minimum komunikatywnej znajomości języka, braku nałogów, miłego usposobienia, cierpliwości, życzliwości, chęci niesienia pomocy innym (mile widziane prawo jazdy).

Oferujemy:
- odprowadzane składki emerytalno – rentowe, tylko jedna umowa
- ubezpieczenie
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6222 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6222, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
Praca dla kobiet jako opiekunka od zarazWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Praca dla kobiet jako opiekunka od zaraz786196934
Praca dla kobiet jako opiekunka od zaraz
Wyświetleń: 1581