DARMOWE OGŁOSZENIA

Poszukujemy opiekunek z językiem niemieckim - Hajnówka

Numer: 166035
Data dodania:
14 10 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Miejsce zlecenia: Preetz
Do opieki: Para seniorów – małżeństwo Anita i Peter.
Oboje są dość samodzielni. Pani Anita przeszła udar, natomiast Pan Peter ma problemy ze słuchem.

Obowiązki:
Głównie to czynności opiekuńcze: ubieranie, rozbieranie podopiecznych, kąpiele, dbanie o higienę ciała a także pomoc w poruszaniu się i dojściu do toalety.
Oprócz tego czynności związane z prowadzeniem domu czyli: gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie i sprzątanie a także gotowość do jazdy samochodem na terenie Niemiec.

Wymagania:
doświadczenie
dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

odprowadzane składki emerytalno – rentowe
ubezpieczenie, tylko jedna umowa
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki
dodatkowe premie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6234, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl
Poszukujemy opiekunek z językiem niemieckimWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Poszukujemy opiekunek z językiem niemieckim786196934
Poszukujemy opiekunek z językiem niemieckim
Wyświetleń: 1374