DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie! - Hajnówka

Numer: 164554
Data dodania:
09 09 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Marriane, seniorka ma 77 lat i mieszka w Hamburgu. Pani Marriane cierpi na Parkinsona. Podopieczna choruje na cukrzycę oraz ma problemy z chodzeniem. Porusza się przy pomocy chodzika lub na wózku inwalidzkim

Obowiązki:
Czuwanie oraz wstawanie w nocy do podopiecznej
Pomoc w pielęgnacji ciała oraz myciu
Zmiana pielucho – majtek
Pomoc seniorce w przejściu z łóżka na wózek
Organizowanie oraz spędzanie wspólnie czasu z podopieczną
Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie

Wymagania:
Oczekujemy podstawowej znajomości języka niemieckiego, czynnego prawa jazdy oraz doświadczenia. Dodatkowym atutem będą referencje oraz przebyte przez opiekunkę kursy związane z pomocą i opieką.

Zapewniamy:
kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunek i opiekunów
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
wysokie wynagrodzenie
legalne zatrudnienie na jasnych warunkach współpracy (1 umowa, wysoka składka ZUS)
możliwość pracy na warunkach polskich lub niemieckich
wsparcie Naszego zespołu w czasie wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7308 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl
Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie!Województwo: podlaskie (Hajnówka)
Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie!786196934
Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie!
Wyświetleń: 1544