DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca opiekuna osób starszych - Hajnówka

Numer: 164469
Data dodania:
07 09 2016
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Opieki potrzebuje pani Helga, podopieczna choruje na demencję, przez co często bywa zagubiona i rozkojarzona. Seniora przeszła udar, w domu i na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Pani Helga cierpi również na problemy sercowo – naczyniowe.

Obowiązki:
Do zadań opiekunki będzie należało dbanie o seniorkę, jej dobre samopoczucie, ale także transfer podopiecznej z łóżka na wózek i z wózka na łóżko. Zadaniem Opiekunki będą również czynności związane z prowadzeniem domu, gotowanie, pranie oraz prasowanie.

Wymagania:
Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
Dobry stan zdrowia oraz brak nałogów
Umiejętność transferowania osoby niepełnosprawnej

Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, wybór pracy na warunkach niemieckich lub polskich. Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7295 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
Praca opiekuna osób starszychWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Praca opiekuna osób starszych786196934
Praca opiekuna osób starszych
Wyświetleń: 1442