DARMOWE OGŁOSZENIA

Pomoc domowa oraz opieka nad 74-letnią Seniorką - Hajnówka

Numer: 164466
Data dodania:
07 09 2016
      Miejsce zlecenia: okolice Lüdenscheid

Obecnie poszukujemy opiekunki z doświadczeniem dla pani Brigitte. Podopieczna porusza się za pomocą balkonika lub przy asekuracji drugiej osoby. Seniorka jest w dobrej kondycji psychiczne, ma problemy ze słuchem. Jest osobą niezwykle ciepłą i towarzyską. Ponieważ mieszka sama poza troskliwa opieką potrzebuje wsparcia i zrozumienia ze strony opiekunki.

Obowiązki:
Do głównych obowiązku opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznej w czynnościach pielęgnacyjnych ciała, kąpielach oraz ubieraniu się. Dodatkowo opiekunka odpowiedzialna będzie za organizowanie i wspólne spędzaniu czasu z seniorką (spacery, rozmowy, gra w karty).
Dodatkowo opiekunka będzie odpowiedzialna za utrzymanie porządku w domu, gotowanie, pranie oraz prasowanie.

Wymagania:
Kobieta z komunikatywną znajomością języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece nad osobami w podeszłym wieku (mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy)
Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość
Brak nałogów

Zapewniamy
Naszym opiekunkom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Osoba wyjeżdżając na zlecenie ma opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Zapewniamy legalną pracę w oparciu o jasną, czytelna jedną umowę. Odprowadzamy bardzo wysokie składki ZUS. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju poprzez system szkoleń z zakresu opieki i języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6573 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl
Pomoc domowa oraz opieka nad 74-letnią SeniorkąWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Pomoc domowa oraz opieka nad 74-letnią Seniorką786196934
Pomoc domowa oraz opieka nad 74-letnią Seniorką
Wyświetleń: 1411