DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca w charakterze Opiekunki dla osób starszych - Hajnówka

Numer: 164320
Data dodania:
02 09 2016
      Obecnie szukamy Opiekunki dla pana Jonasa. Senior jest po zawale. Ze względu na dokuczający reumatyzm, ma problemy z chodzeniem. W domu porusza się przy pomocy drugiej osoby lub chodzika, na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Pan choruje również na cukrzycę. Jest w dobrej kondycji psychicznej.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie przygotowywanie posiłków i pomoc podopiecznemu przy jedzeniu. Pielęgnacja ciała oraz pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu seniorowi. Opiekunka będzie również pomagała podopiecznemu w przejściu z łóżka na wózek oraz uczestniczyła w wizytach lekarskich.
Dodatkowo prowadzenie gospodarstwa domowego, porządki, pranie, zakupy.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje)
- gotowość podjęcia pracy na 2-3 miesiące
- dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy

Zapewniamy:
- legalne zatrudnienie, bardzo wysokie składki ZUS
- jasne zasady współpracy (jedna bardzo czytelna umowa. Zawsze podajemy stawki miesięczne!)
- kursy doszkalające z języka niemieckiego
- zakwaterowanie w pokoju z dostępem do Internetu i TV
- wyżywienie
- atrakcyjne zarobki zawsze wypłacane terminowo

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7201 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210

Praca w charakterze Opiekunki dla osób starszychWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Praca w charakterze Opiekunki dla osób starszych786196934
Praca w charakterze Opiekunki dla osób starszych
Praca w charakterze Opiekunki dla osób starszychgowork.pl
Wyświetleń: 1547